PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 627
ocen
6,7 10 1 57627
4,9 7
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III
użytkownik usunięty

NIC dodać NIC ująć ;D Like anetaa_87 :)

Pewnie przez MI-24 :-P

ocenił(a) film na 8

podobno na faktach

użytkownik usunięty
fabio

wybacz ale nie wierze... ;)

ocenił(a) film na 8

Oto co powiedział Sylvester Stallone na temat produkcji "Rambo 3":
"Rambo 3 odróżnia od dwóch poprzednich części znacznie większy rozmach realizacji. Staramy się aby to co widz zobaczy na ekranie było jak najbliższe prawdzie, a to wymaga nie lada wysiłku."

ocenił(a) film na 10
fabio

I powiedział tak jak było

Mnie tak samo.

ocenił(a) film na 10

Bo świetna jest!

ocenił(a) film na 7

Może dlatego, że jest świetna chemia między Rambo i Trautmanem, tym razem również pułkownik chwyta za karabin. Sylwester Stallone i Richard Crenna prawie jak Harrison Ford i Sean Connery w "Ostatniej Krucjacie". Jest nawet podobna scena, również związana z czołgiem - w obu filmach starszyprzez chwilę myśli że młodszy nie żyje, ale oczywiście Rambo jak i Indy są nie do zdarcia. Sam Rambo najwyraźniej odnalazł "oczyszczenie" wśród buddystów, bo już nie jest takim sztywniakiem, nawet trochę dowcipkuje. Pojawia się też postać autentyczna, generał Massud, niestety wiele lat po tym zginął z zamachu z ręki praktycznie dawnych wspólników, którzy się zradykalizowali.
Co mi przeszkadzało? może tylko to, że jak tylko Rambo poznał zasady tego "Afgańskiego konnego futbolu z martwym kozłem" to od razu stał się najlepszym graczem.

ocenił(a) film na 4
CorporalHicks

Bo był chłopak zdolny :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones